Return to Skip Menu

Main Content

دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨

مقدم دانشجویان نوورود را گرامی می داریم


  چاپ        ارسال به دوست

ویژه برنامه هفته جهانی فضا97

برگزاری ویژه برنامه هفته جهانی فضا97

ویژه برنامه هفته جهانی فضا در دانشکده صنعت و معدن چرام

 

به گزارش ایسنا هر ساله انجمن هفته جهانی فضا (WSWA) موضوعی را برای هفته جهانی فضا (WSW) انتخاب می‌کند تا تمام فعالیت‌­ها و رویدادهای صورت گرفته در جهان در این هفته پیرامون این شعار برنامه‌ریزی شود. این انجمن شعار هفته جهانی فضا در سال ۲۰۱۸ را " فضا جهان را متحد می‌کند " اعلام کرده است. این شعار پس از نشست تاریخی رهبران فکری فضایی جهان یعنی UNISPACE+۵۰ برای رویداد سال ۲۰۱۸ انتخاب شد. طبق گزارش سازمان ملل متحد، UNISPACE + ۵۰ همکاری بین سفرهای فضایی و دولت‌های فضایی نوظهور را گسترش خواهد داد و به گسترش فعالیت‌های مرتبط با اکتشافات فضایی در مقیاس جهانی کمک خواهد کرد.

به همین مناسبت ویژه برنامه ای، روز سه شنبه 1 آبان ماه 1397 با هدف ترویج علوم، دانستنی ها و دستاوردهای فضایی با حضور  اساتید، دانشجویان، دانش آموزان و عموم مردم از ساعت 9 الی 18 در دانشکده صنعت و معدن چرام برگزار می‌گردد.

در این ویژه برنامه، سخنرانی‌های علمی با عنوان های مختلف در عرصه فضا ارائه می شوند. در حاشیه این ویژه برنامه، نمایشگاه ویژه عکسهای فضایی و محصولات کمک آموزشی از قبیل کتاب، CD، پوستر، ابزارها و تلسکوپهای نجومی در معرض دید عموم قرار می گیرد.  برگزاری کارگاه های آموزشی، سینما فضا و شب رصدی از دیگر برنامه های این ویژه برنامه می باشند.

از تمامی علاقه مندان به فضا و اسرار آسمان، دعوت می‌شود تا در این روز با برنامه‌های مختلف همراه باشند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این برنامه به نشانی چرام، ابتدای جاده آرند، دانشکده صنعت و معدن چرام، مراجعه نمایند.

 اطلاعات بیشتر:

ایمیل:  saheb.soroushfar@gmail.com

 تلفن همایش:  07458360050، 09164828059 و 09177412028

 

 


٢٠:٥٨ - 1397/07/29    /    شماره : ٣٣١٤    /    تعداد نمایش : ٢٩١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج