چاپ        ارسال به دوست

ویژه برنامه هفته جهانی فضا97

برگزاری ویژه برنامه هفته جهانی فضا97

ویژه برنامه هفته جهانی فضا در دانشکده صنعت و معدن چرام

 

به گزارش ایسنا هر ساله انجمن هفته جهانی فضا (WSWA) موضوعی را برای هفته جهانی فضا (WSW) انتخاب می‌کند تا تمام فعالیت‌­ها و رویدادهای صورت گرفته در جهان در این هفته پیرامون این شعار برنامه‌ریزی شود. این انجمن شعار هفته جهانی فضا در سال ۲۰۱۸ را " فضا جهان را متحد می‌کند " اعلام کرده است. این شعار پس از نشست تاریخی رهبران فکری فضایی جهان یعنی UNISPACE+۵۰ برای رویداد سال ۲۰۱۸ انتخاب شد. طبق گزارش سازمان ملل متحد، UNISPACE + ۵۰ همکاری بین سفرهای فضایی و دولت‌های فضایی نوظهور را گسترش خواهد داد و به گسترش فعالیت‌های مرتبط با اکتشافات فضایی در مقیاس جهانی کمک خواهد کرد.

به همین مناسبت ویژه برنامه ای، روز سه شنبه 1 آبان ماه 1397 با هدف ترویج علوم، دانستنی ها و دستاوردهای فضایی با حضور  اساتید، دانشجویان، دانش آموزان و عموم مردم از ساعت 9 الی 18 در دانشکده صنعت و معدن چرام برگزار می‌گردد.

در این ویژه برنامه، سخنرانی‌های علمی با عنوان های مختلف در عرصه فضا ارائه می شوند. در حاشیه این ویژه برنامه، نمایشگاه ویژه عکسهای فضایی و محصولات کمک آموزشی از قبیل کتاب، CD، پوستر، ابزارها و تلسکوپهای نجومی در معرض دید عموم قرار می گیرد.  برگزاری کارگاه های آموزشی، سینما فضا و شب رصدی از دیگر برنامه های این ویژه برنامه می باشند.

از تمامی علاقه مندان به فضا و اسرار آسمان، دعوت می‌شود تا در این روز با برنامه‌های مختلف همراه باشند. علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این برنامه به نشانی چرام، ابتدای جاده آرند، دانشکده صنعت و معدن چرام، مراجعه نمایند.

 اطلاعات بیشتر:

ایمیل:  saheb.soroushfar@gmail.com

 تلفن همایش:  07458360050، 09164828059 و 09177412028

 

 


٢٠:٥٨ - 1397/07/29    /    شماره : ٣٣١٤    /    تعداد نمایش : ٣٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج